Mentálny tréning

Mentálna príprava je dôležitou súčasťou prípravy športovca, ktorá pomáha človeku uplatniť jeho plný potenciál a podavať kvalitné výkony. Veľmi dôležitou súčasťou je stabilita človeka a jeho výkonnosti, na ktorú sa zameriavame pri príprave športovcov na konkrétne podujatia či súťaže.

Kvalita športovca sa prejavuje práve cez schopnosť sa koncentrovať na výkon, zvládať krízové či stresové situácii, máť sebavedomý herný prejav a plniť si svoje zodpovednosti čím pomáha tímu, aby bol úspešný.

Konzultanti HeadFormers

Lukáš Štecák

Lukáš Štecák

Konzultant - Mentálny tréning

Lukáš získal svoju kvalifikáciu štúdiom rozvoja mentálnych zručnosti v Londýne. Vďaka svojím skúsenostiam ako futbalového trénera dokáže prakticky prepojiť teoretické znalosti s reálnym športom. Je súčasťou rozvoja reprezentačných trénerov Slovenského futbalového zväzu....

Karin Vravková

Karin Vravková

Konzultant - Mentálny tréning

Skúsená športová psychologička. Spolupracovala s Michalom Handzušom, Jánom Pardavým, v kluboch ako AS Trenčín, HC Barani. Je súčasťou realizačného tímu slovenskej hádzanárskej reprezentácie „A“ tímu. Spoločne so Zuzanou Pšenákovou boli ako konzultantky súčasťou Slovensk...

Placeholder
Placeholder

HeadFormers

Jedinečnosťou HeadFormers je ich spôsob analýzy športovcov. V systéme mentálnej prípravy je mentálna analýza prvotným krokom k nastaveniu správneho rozvoja športovca či tímu. Na získanie vstupných dát o športovcovi a tímoch používajú diagnostický nástroj HeadFormers. Funguje na neurobiologickom základe a je mimoriadne presným a sofistikovaným nástrojom pre zachytenie a popis mozgových asociácii klienta. Pomáha im poodhaliť charakter človeka, jeho silné stránky, priestor na rozvoj a jeho pripravenosť na výkon.

Objav svoj potenciál

Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj nám napísať a my sa ti obrazom ozveme s podrobnejšími informáciami.

    Partneri