Výživa

Okrem samozrejmosti výživového poradenstva, individuálnej analýzy stravovacích návykov a tvorby výživových plánov, kladieme pri našich klientoch veľký dôraz na osvojenie správnych návykov v oblasti spánku a regenerácie.

Táto služba je dostupná aj prostredníctvom elektronickej komunikácie (WhatsApp, Skype, Zoom a iné)

Analýza stravovacích návykov

Z vlastných chýb sa väčšina ľudí dokáže poučiť. Na to si ale tieto chyby treba uvedomiť. Na základe analýzy týždenného výživového záznamu vám s tým môžem pomôcť. Stačí tento záznam podrobne vyplniť (čo, koľko, kedy a ako pripravenú stravu a tekutiny konzumujete) a ja vás upozorním na chyby a nedostatky vo vašom stravovaní a navrhnem vám zmeny a zdravšie alternatívy vo vašom jedálničku.

Táto služba je dostupná aj prostredníctvom elektronickej komunikácie (WhatsApp, Skype, Zoom a iné)

Úprava a tvorba jedálnička

Táto služba je realizovaná zásadne na základe komunikácie s klientom, podľa informácií o jeho súčasných stravovacích návykoch, zdravotnom stave a podľa jeho preferencií. Všetky stravovacie plány zostavujeme individuálne na mieru klienta. V našej praxi neexistuje nič ako predpripravené jedálničky “vhodné pre každého”.

Uvedená cena za program platí pre počet 6 a viac účastníkov. Pre iný počet nás kontaktuj.

Redukčný program

Diéty fungujú len krátkodobo a nesú so sebou zdravotné riziká. Ak chceme dosiahnuť trvalú redukciu tukového tkaniva, musíme urobiť trvalé zmeny. V našom redukčnom programe sa nespoliehame len na úpravu stravovacích návykov, ale rovnako dbáme aj na pravidelnú pohybovú aktivitu a na redukciu stresu.

Nesnažíme sa len chudnúť. Našim hlavným cieľom je optimalizácia zdravia komplexnou úpravou životného štýlu a redukcia hmotnosti je pri tomto procese príjemným sprievodným javom.

Táto služba je dostupná aj prostredníctvom elektronickej komunikácie (WhatsApp, Skype, Zoom a iné)

Poradenstvo

Tvoj výživový poradca

Matej Suchárek
Matej Suchárek

Matej Suchárek

Výživový špecialista

Matej je absolventom FTVŠ UK v Bratislave a v oblasti kondičného trénerstva má viac ako 10-ročné skúsenosti. Maťo je taktiež náš výživový špecialista so zameraním na prirodzenú, neupravovanú a netoxickú stravu, redukčné programy, športovú výživu a prírodnú liečbu....

Začni sa s nami stravovať!

Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj nám napísať a my sa ti obrazom ozveme s podrobnejšími informáciami.

    Partneri